PRAKTYKI ZAWODOWE

Rok szkolny 2020/2021

29.9.2020

KIERUNKI ORAZ SEMESTRY, które muszą rozliczyć się z praktyki zawodowej :

TECHNIK ADMINISTRACJI obecny semestr III - realizuje praktykę na III semestrze ,

Osoby z IV semestru, które nie zrealizowały praktyki zawodowej na semestrze III, mogą rozliczyć się z niej na obecnym semestrze.

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH obecny semestr III - realizuje praktykę na III semestrze,

Osoby z semestru IV, które nie oddały praktyki zawodowej na semestrze III, mogą rozliczyć się z niej na obecnym semestrze

TECHNIK BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY obecny semestr III realizuje praktykę na semestrze III

TECHNIK OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA obecny semestr III realizuje praktykę na semestrze III.

Uzupełnioną dokumentację z praktyki zawodowej należy dostarczyć do dnia 15.01.2021r.

Poniżej w załącznikach:

• Dziennik praktyki zawodowej

• Program praktyki zawodowej poszczególnych kierunków kształcenia zawodowego

• Wymiar godzin oraz miejsce realizacji praktyki zawodowej na poszczególnych kierunkach kształcenia zawodowego

Po umowę o praktykę zawodową, oraz umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych należy zgłosić się do sekretariatu szkoły.

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: