PLAN ZAJĘĆ

UWAGA! w związku z ogłoszonymi feriami zimowymi na terenie całego kraju od dnia 4 stycznia 2021 r. oraz trwającą kwarantanną narodową zajęcia szkół POL i LO z dnia 09-10.01 zostają odwołane.

1.12.2020

Szanowni Państwo!

HARMONOGRAMY ZJAZDÓW znajdziecie Państwo TUTAJ

Poniżej w załącznikach do pobrania są dostępne PLANY ZAJĘĆ poszczególnych kierunków.

Plany zajęć prosimy sprawdzać w każdy piątek przed zjazdem po godz. 17:00.

Szanowni Słuchacze!

Szkoły Żak od 19.10. działają zgodnie z zaleceniami sanitarno-epidemiologicznymi. W związku z tym dla WIĘKSZOŚCI zajęć będzie obowiązywało nauczanie na odległość/online - O. Jednak nie wszystkie zajęcia mogą być prowadzone w takim trybie.
Dotyczy to w szczególności niektórych zajęć praktycznych, (DSK/TMA) które nadal będą się odbywać w salach lekcyjnych i pracowniach.

Zajęcia na odległość będą realizowane przy wykorzystaniu komunikatora ZOOM, ORAZ STREFY SŁUCHACZA.

Oznaczenie O - online

Oznaczenie S- stacjonarnie

INSTRUKCJA KORZYSTANIA Z PLATFORMY ZOOM TUTAJ !