Uwaga !! Poszukiwani nauczyciele !

4.9.2018

Uwaga !! Uwaga !!

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Płocku zatrudni nauczycieli do Szkoły Policealnej w systemie zaocznym na kierunki i przedmioty:

- Technik BHP,

- Technik Rachunkowości,

- Technik Usług Kosmetycznych,

- Technik Ochrony Fizycznej Osób i Mienia,

- Liceum Ogólnokształcące – matematyka (do nauczania potrzebne przygotowanie     pedagogiczne)

- Przedmiot: Działalność Gospodarcza,

- Przedmiot: Podstawy Przedsiębiorczości,

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres: plock@zak.edu.pl lub osobiście w sekretariacie szkoły pod adresem: Płock ul. Tumska 18.

Do CV prosimy załączyć poniższą klauzulę o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).